Афіша подій СХІД ОПЕРА. Дізнайся тут >

Тьютори

Савчук Олена

Співкоординаторка проєкту. Режисерка-постановниця, викладачка кафедри оперної підготовки та музичної режисури Національної музичної академії України ім. П.І. Чайковського. Голова організаційного комітету Всеукраїнського конкурсу для композиторів на написання «Української концертної увертюри» на честь 30-ої річниці Незалежності України.

Жанна Чепела

Співкоординаторка проєкту. Режисерка-постановниця музичних вистав, композиторка. Режисерка Харківського національного академічного театру опери та балету імені М.В. Лисенка / СХІД ОПЕРА. Автор програми викладання акторської майстерності для співаків.

Дмитро Морозов

Оперний, симфонічний та хоровий диригент, органіст, піаніст-ансамбліст і аранжувальник. Головний диригент Харківського національного академічного театру опери та балету імені М.В. Лисенка /СХІД ОПЕРА. Заслужений діяч мистецтв України. Удостоєний Золотої медалі Костянтинівського Ордену Короля Іспанії (2019), Золотої медалі за зміцнення культурних зв'язків України і Ватикану (2020).

Євген Костира

Художник з освітлення, представник української компанії Alight, яка лідирує у своїй галузі, займаючись орендою світлового обладнання, технічним менеджментом, сценографією і світловим дизайном у сфері TВ-шоу та концертної індустрії.

Змєєва Світлана

Художниця зі сценічного освітлення, фотографка. Співзасновниця, технічна директорка візуальних проєктів, кураторка проєктів, фотографка ГО «Культурне об’єднання HRONOTOP.UA». Співробітниця Арт-центру ім. Івана Козловського. Фіналістка турніру «lvsdesign».

Марія Волкова

Художниця з освітлення, відеопроєкцій об’єднання NOVA OPERA, дизайнерка світла. Брала участь у проєктах міжнародної співпраці – «ПАРАДОКСИ» (театр Чоконаї, Дебрецен, Угорщина, 2019), «DON JUAN», Мішкольц, Угорщина 2018) «Карнавал» (реж. Тетяна Нільсен, Konservatorietssal, Копенгаген, 2017)

Оксана Юджель (Тараненко)

Режисерка-постановниця низки оперних вистав в Україні та за кордоном, з 2006 знімає серіали та художні фільми. Авторка тренінгу «Акторські навички в медіа-просторі», який проводить в Україні та за кордоном.

Олександр Лапін

Провідний соліст Харківського національного академічного театру опери та балету ім. М.В. Лисенка / СХІД ОПЕРА, Художник-постановник, сценограф, конфекціоніст, дизайнер складнотехнологічних костюмів та взуття низки оперних та балетних вистав, художник зі світла та гриму. Заслужений артист України.

Олександра Крмаджян

Архітекторка, художниця, сценографиня. Співзасновниця, художниця-постановниця, кураторка візуальних проєктів ГО «Культурне об’єднання HRONOTOP.UA». Випускаюча режисерка онлайн трансляцій BeTV.

Юрій Костенко

Співзасновник та генеральний директор Front Pictures – орієнтованої на створення яскравих шоу, захоплюючої сценічної графіки української студії інноваційних візуальних технологій, котра має велику кількість проєктів, реалізованих у багатьох країнах світу. Разом з командою Front Pictures співпрацював з такими брендами та організаціями як Ferrari, Mercedes, LG, Coca Cola, Mastercard, Eurovision Song Contest, America’s Got Talent. Також є співзасновником фестивалю світла та медіа-мистецтва Kyiv Lights Festival.