Афіша подій СХІД ОПЕРА. Дізнайся тут >

Artist-talk на Конкурсі Молодих Композиторів

27 листопада у форматі artist-talk відбулося підбиття підсумків, нагородження переможців та обговорення майбутнього Конкурсу Молодих Композиторів у галузі оперної та балетної музики, який Схід Opera провів за підтримки Український культурний фонд вперше в Україні. Своїми враженнями та думками поділились члени Міжнародного Журі, учасники фіналу, музиканти та солісти Схід Opera та організатори.

Детальніше...

Мені цікаво працювати саме в оперних жанрах...

"Мені цікаво працювати саме в оперних жанрах - від монодрами до великої оперної вистави",- володарка Головної Премії/Гран-Прі Конкурсу Молодих Композиторів Юлія Філіпська. Емоції та впевненість, хвилювання та чітке розуміння подальших планів - все це у експрес- інтерв'ю з Юлією, яке вона надала журналістам медіагрупи "Накипіло" безпосередньо після виконання своєї кантати "Натюрморти" у фіналі Конкурсу.

Детальніше...

Галерея Фіналу конкурсу

Перебіг Фіналу Конкурсу Молодих Композиторів та підбиття підсумків у нашому фоторепортажі.
Фото: #Міхо / Михайло Нікіпелов.

Детальніше...

Схід OPERA йде в авангарді українського музичного театру - вважають члени Міжнародного Журі Конкурсу Молодих Композиторів

З проведенням першого в Україні конкурсу молодих композиторів, що створюють музику для опери і балету, Схід Опера проявила себе як авангард українського музичного театру, вважають учасники міжнародного журі конкурсу.

Детальніше...

ЗМІ про Конкурс Молодих Композиторів

В Харькове появилась еще одна сценическая площадка для необычных музыкальных кроссоверов, сочетающих классическую, джазовую, электронную музыку и образующих различные стилевые 
и жанровые миксты. 

Детальніше...

Переможницею першого Конкурсу молодих композиторів стала харків'янка Юлія Філіпська

Міжнародне журі першого в Україні конкурсу молодих композиторів, які створюють музику для опери і балету, 27 листопада оголосило ім'я переможця: перше місце посіла харків'янка Юлія Філіпська, яка представила на конкурс камерну кантату для двох голосів і ансамблю «Натюрморти» на вірші Йосипа Бродського. Друге місце зайняла киянка Вікторія Шинкаренко за балет для дітей «VIP бал-маскарад».

Детальніше...

Артіст-ток "Розвиток музичного театру в українському контексті"

27/11,13.00-15.00, у прес-центрі медіагрупи Накипіло (вул.Свободи,7/9) відбудеться зустріч із фіналістами та членами Міжнародного Журі Конкурсу Молодих Композиторів та артіст-ток "Розвиток музичного театру в українському контексті".

Підводимо підсумки Конкурсу, нагороджуємо переможців та говоримо про майбутнє.

Детальніше...

Завершено виконання творів фіналісті

Завершено виконання творів фіналістів. Після виставлення оцінок та закритого обговорення будуть презентовані результати Конкурсу Молодих Композиторів, який Схід OPERA проводить за підтримки Українського Культурного Фонду.

Детальніше...

Організатори презентують електронну версію офіційного буклету

Конкурсу Молодих Композиторів. Вся необхідна інформація українською та англійською мовами в одному файлі - зручний інструмент для поширення інформації щодо Конкурсу. Буклети у паперовій формі роздруковані накладом у 500 екземплярів. Вони будуть надані учасникам конкурсу, членам Міжнародного Журі, глядачам, музичним фахівцям, критикам та спостерігачам за перебігом Конкурсу як в Україні, так й поза її межами

Детальніше...