Проєкт реалізовано за фінансової підтримки Українського культурного фонду
 
 

Презентація



Звичайно, всі ми пам’ятаємо перші дні війни – зачинені магазини, аптеки, жахливе відчуття власної безпомічності, розгубленості, розпачу... Тисячі людей намагалися виїхати на безпечну територію, з різних причин залишаючи у місті хворих, старих. Без нагляду лишилися сотні домашніх тварин, кинутих господарями. А ті, хто були сильні духом, йшли захищати Батьківщину, навіть не маючи елементарного спорядження. Держава не встигала й не була готовою закрити ці проблеми… І тоді перед цими викликами встала ціла армія волонтерів, людей абсолютно різного віку, статусу й професій, яких об’єднало бажання допомогти і тим, хто йшов захищати Україну, і тим, хто не міг потурбуватися про себе.  

Одним з найміцніших стовпів «залізобетонного Харкова» став потужний волонтерський рух, розгалужена нерозривна мережа «від серця до серця». Зрозуміло, що через постійну напругу, іноді й розчарування, наставало вигорання, погіршувався моральний і фізичний стан самих волонтерів. Про них думали в останню чергу – адже це вони були вічними «помогаторами»-рятівниками. Власне, заради того, щоб подбати про тих, хто від початку війни віддавав себе людям, і був створений проєкт «Вам, волонтери! Разом заради майбутнього».

 

Направлений він був на гармонізацію емоційного стану волонтерів засобами культури, привернення уваги суспільства до волонтерського руху в Україні та підняття морального духу волонтерів Харківщини.

 

Проєкт реалізовувався ГО «Агентство міжнародного співробітництва» за участі Харківського національного академічного театру опери та балету імені М.В.Лисенка / Схід Опера, Харківського національного університету мистецтв ім. І.П. Котляревського, Центру для підтримки волонтерів і молоді #РАЗОМ (ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ДІЛОВИЙ КЛУБ "ПАРТНЕР") та Всеукраїнського проєкту «Заради майбутнього» за фінансової підтримки Українського культурного фонду.

Конкурс композиторів

«Молодіжний Музичний Хаб Схід Опера – конкурс композиторів»,

ЗМІ та всіх зацікавлених осіб:

Термін подачі заявок продовжено до 23 год. 59 хв.

31 жовтня 2018 р.!

12 жовтня 2018 р. під час прес-конференції щодо перебігу підготовки до проведення Конкурсу (за участі генерального директора-художнього керівника ДП «ХНАТОБ» ім.Лисенка / Схід ОПЕРА Олега Оріщенка та спів-координатора Конкурсу Сергія Горкуші) було заявлено про наступне:

після проведення додаткових консультацій із членами Журі, координаційна рада Конкурсу прийняла рішення щодо продовження терміну подачі заявок на участь

до 23 год.59 хв. 31 жовтня 2018 р.

Організатори Конкурсу вважають, що продовження терміну подачі заявок надасть додаткові можливості як для збільшення кількості заявок, так і для підвищення якості матеріалів, що надаються конкурсантами.

Особливо звертаємо увагу учасників та всіх зацікавлених осіб, що, згідно з рішенням організаторів, конкурсанти також отримують додатковий час для більш якісної підготовки матеріалів, що мають бути наданими для участі у ІІ турі : термін надання матеріалів до ІІ туру продовжено

до 22 год. 00 хв. 6 листопада 2018 р.

Детальна інформація та оновлене Положення про проведення Конкурсу зі змінами - до уваги всіх зацікавлених - на офіційному веб-ресурсі Конкурсу за адресою

skhidopera-hub.com

Оргкомітет Конкурсу також з гордістю презентує Почесних членів Журі:

Конкурс композиторів

Артур Маскатс (Латвія)

Переможець Всесоюзного фестивалю молодих композиторів (1981)

З 1982 по 1997 рік Маскатс обіймав посаду музичного керівника театру «Дайлес» (раніше - Академічний театр ім. Яніса Райніса).

1993 - 1996 - голова правління Союзу композиторів Латвії.

1996-2013 - художній керівник Латвійської національної опери

Автор балетів «Небезпечні Зв'язки», «Чотири світи. Чотири стихії », опери « Валентина », Симфонії для мецо-сопрано, хору і оркестру, Concerto grosso і Ad libitum для симфонічного оркестру, Меси для сопрано, змішаного хору та оркестру, Salve Regina для мецо-сопрано, віолончелі та струнного оркестру, Lacrimoza для хору, органу та струнного оркестру, більше 30 творів для хору, а також музика до більш, ніж 100 театральних постановок.

Лауреат Великий Музичної Нагороди Латвії (1996, 2001, 2002 і 2011 р.р.)

Конкурс композиторів

Річард Кемерон-Вулф ( США)

Композитор, піаніст, викладач фортепіано та композиції, популяризатор сучасної академічної музики.

Член ради директорів Альянсу композиторів Америки (2010-2015);

Адміністратор фундації «Друзі американської музики» ( 1974 – т.ч.)

У різні роки координатор проектів : Музичний фестиваль у Нью-Мексико, фестиваль «Музика з ангельського вогню», Центр американської музики імені Чарльза Айвза.

У якості композитора співпрацював з Joffrey Ballet та Jose Limon Company ( Нью-Йорк).

Викладач теорії музики, історії музики та композиції в Університетах Нью-Йорк та Нью-Мексико;

Ведучий щомісячного тригодинного радіо-шоу Sunday Morning Classics (переважно з музикою ХХ століття).

Нині музика Р. Кемерона-Вульфа виконується регулярно на всіх континентах світу. Сам композитор веде активну просвітницьку та композиторську діяльність, у тому числі, у співробітництві з українськими музикантами та артистами. Він є автором багатьох камерних творів, серед яких опери "A Sound-Shroud for Bill Knott, "Through a Glass Darkly", кантата "Breathless", інструментальні та вокальні твори у різних жанрах сучасної музики та перформативного мистецтва, у тому числі, у жанрі камерної мікроопери.

Контакти

ДП «Харківський Національний Академічний Театр Опери та Балету ім.М.В.Лисенка»/ Схіd OPERA

61 000, вул.Сумська,25, Харків, Україна

skhidopera.com

skhidopera-hub.com

e-mail: info@skhidopera-hub.com