Афіша подій СХІД ОПЕРА. Дізнайся тут >

Партнери

Конкурс композиторів

Український культурний фонд — державна установа, створена у 2017 році, на підставі відповідного Закону України, з метою сприяння розвитку національної культури та мистецтва в державі, забезпечення сприятливих умов для розвитку інтелектуального та духовного потенціалу особистості і суспільства, широкого доступу громадян до національного культурного надбання, підтримки культурного розмаїття та інтеграції української культури у світовий культурний простір. Діяльність фонду, згідно чинного законодавства, спрямовується та координується Міністерством культури України.


Конкурс композиторів

Асоціація "Нова Музика"
anm.odessa.ua
Асоціація Нова Музика/АНМ була заснована в Одесі 1995 року. У 1996 році АНМ вступила у Міжнародне товариство сучасної музики/ISCM і стала її повноправним членом - Українською секцією, яка представляє всю Україну.
Ідея створення АНМ виникла під час роботи над першим Міжнародним фестивалем сучасного мистецтва Два дні й дві ночі нової музики/2Д2Н (Одеса, 1995) у фундаторки та художнього директора цього фестивалю української композиторки Кармелли Цепколенко, яка є також засновницею та президентом Міжнародної громадської організації Асоціація Нова Музика.
Головна програмна мета АНМ - розвиток нової музики та нового мистецтва в Україні.Конкурс композиторів

Музей Бориса Лятошинського
Музей Бориса Лятошинського поки що єдиний в Україні. Борис Лятошинський - видатний український композитор, диригент, один з основоположників модерного напрямку в українській музиці, який народився, тривалий період жив, навчався і писав свої твори в місті Житомирі. Музей був відкритий у травні 2013 року з метою документально підтвердженого життєпису композитора, уточнення фактів біографії та творчості й ознайомлення з ними широкого загалу. Сам музей розміщений в музичній школі №1 по вул. Михайлівській. Його колекцію складають документи про дворянське походження родини, сімейні фото, архівні документи, стилізація інтер’єру будинку, ноти, платівки, предмети інтер’єру та побуту видатного композитора, фото Житомира тих часів тощо. Авторами експозицій є директор Житомирської музичної школи №1 ім. Б.М. Лятошинського Валентина Чудовська, працівники обласного краєзнавчого музею Ірина Копоть та Людмила Журавська. Ім’я композитора носить не тільки житомирська музична школа, де створено його музей, а й ансамбль класичної музики у Києві й музичне училище у Харкові.

Конкурс композиторів

Накипело - це в першу чергу команда дуже захоплених людей, яка збирає, обробляє і поширює інформацію в різних форматах (відео, фото, текст, звук), а також організовує і проводить прес-заходу на майданчику нашого прес-центру.