Афіша подій СХІД ОПЕРА. Дізнайся тут >

ЧОЛОВІК, ЯКИЙ СПЛУТАВ ДРУЖИНУ З КАПЕЛЮХОМ!

Ми пропонуємо вам не просто  оперну прем’єру,  не  цікавий  випадок  з неврологічної практики, а   зворушливу історію про підтримку та  філософську сагу про  багатовимірність  зв’язків  між людиною та Всесвітом, що гармонізують життя за будь-яких обставин за допомогою мистецтва. Ви побачите світ очима головного героя,  завдяки оригінальному візуальному рішенню, що до цього не використовувалось на оперній сцені!

Містична Камерна Опера «Медіум»

23 жовтня  2020р.

Початок о 19:00

КАМЕРНА СЦЕНА Схід ОПЕРА (вул. Сумська, 25)

Прем’єра!

 

«Медіум» — коротка опера Джанкарло Менотті, що в сучасній українській трактовці перетворюється на мінімалістичну містичну виставу із обмеженням 16+.

 

Злочин та відплата?!

Результат впорядкованого ланцюга причинно-наслідкових зв'язків?

Чи містична подія на одному зі спіритичних сеансів?

 

Вистава «Медіум» демонструє трагедію жінки, що втратила кохання й дитину, її Біль та його наслідок  - “зламану” людину, що здатна на все заради  власного добробуту!

Обман, гнів, брехня, ліцемірство… на що ще здатна наша головна героїня Пані Флора? 

Чи може вона сподіватись на любов від своїх прийомних дітей за таких обставин? І хто з них подолає пригнічення озлобленої мачухи?

Чи вдасться їм це і яким чином, дізнаємося на самій виставі, а також і те, хто ж  насправді МЕДІУМ!

 

Автор музики  Джанкарло Менотті

Автор перекладу українською мовою Наталка Маринчак

 

Постановка здійснюється в рамках Першої української музично-театральної Резиденції, створеної за фінансової підтримки Українського Культурного Фонду для співтворчості  незалежних українських митців на базі Харківської Національної Опери Схід ОПЕРА.

 

#резиденціясхідопера #запідтримкиУКФ #східопераєднає